Nie jesteś zalogowany
zaloguj się

Lokalizacja

N54° 10' 32"
E19° 23' 6"

Adres

Radomska 29
82-300 Elbląg
tel. 608 455 390
tel. 608 455 390
www.Goodtimeczarter.pl

GoodTimeCzarter

Specjalizujemy się w czarterach barek turystycznych bez patentu na Kanale Elbląskim i Pętli Żuławskiej. Jeśli jest taka potrzeba zorganizujemy dla Państwa, między innymi, skippera (sternika), wynajmiemy rowery, zorganizujemy naukę gry w golfa. Dla firm zorganizujemy spływ integracyjny a dla szkół edukacyjny. Jesteśmy rodziną która dużo rzeczy robi razem, dlatego chcielibyśmy promować rodzinne spływy, na szczególne traktowanie mogą liczyć posiadacze KARTY DUŻEJ RODZINY. Współpracujemy z wieloma firmami na szlaku gdzie otrzymają Państwo zniżki, pomoc lub ciekawą zabawę.

W sezonie 2016 proponujemy dwa jchty:

KRÓL ŻYCIA - jacht typu River Cruiser 39, nazywany rzecznym krążownikiem. Jedna z największych jednostek turystycznych w rejonie Kanału Elbląskiego, na której swobodnie wypoczywa do 10 osób. Bardzo komfortowa i bezpieczna jednostka posiadająca trzy niezależne kabiny, WC z prysznicem, obszerną mesę z dodatkowymi kojami i zabudowany kokpit. Jacht posiada instalację 12V i portową 230V, zbiornik na wodę 300l, zbiornik na paliwo 100l, zbiornik na fekalia 600l. Manewry, jak na tak dużą jednostkę, są dość proste dzięki 25 konnemu silnikowi SUZUKI ze śrubą uciągową i sterowi strumieniowemu o mocy 3KW. Komfort, między innymi  podnoszą: ogrzewanie wraz z instalacją ciepłej wody, lodówka, TV, radio. Pomocna okaże się również echosonda i nawigacja z mapami elektronicznymi regionu. Energię elektryczną dostarczają trzy banki baterii doładowywane z silnika, lądu i panelu fotowoltaicznego. Powyższe wraz z dużymi zbiornikami powoduje że jacht jest jednostką prawie autonomiczną, tygodniowy rejs to żaden problem. Nasz „Król Życia” to idealny wybór dla dwóch rodzin, chcących spędzić tygodniowy rejs na wodach naszego regionu.

WOLNE OD SZEFA - jacht typu Calipso 750, debiut konstrukcji to 2009r i lifting wnętrza kilka lat później. Wygodna jednostka biorąca na pokład do 7 osób, dwie zamykane kabiny, obszerna mesa z rozkładanymi kojami i kabina WC z prysznicem pozwoli załodze czuć się komfortowo. Dwie instalacje 230V portowa i 12V jachtowa z dużymi akumulatorami ładowanymi z silnika, lądu i panelu fotowoltaicznego, zapewniają idealny komfort energetyczny. Zbiorniki stu litrowe, na paliwo i wodę, zapewniają kilkudniową autonomię. Na wyposażeniu, między innymi,  znajdą Państwo lodówkę, kuchenkę gazową, TV, radio. W manewrach na pewno pomogą oszczędny 20 konny silnik SUZUKI i ster strumieniowy. Od wiatru i słońca ochronią Państwa daszek nad kokpitem i rozkładane Bimini. Pokład kąpielowy powoduje że kąpiele z jachtu to czysta przyjemność.  Jedna duża rodzina lub grupa przyjaciół na pewno będą zadowolone z wybory tego jachtu.

Zapraszamy na pokłady naszych jachtów, u nas cena nie jest najważniejsza. Najważniejsza jest dobra zabawa i Państwa zadowloenie.

Załoga GoodTimeCzarter