Regulamin promocji "15 miesięcy za darmo"

REGULAMIN PROMOCJI “15 MIESIĘCY ZA DARMO!”
 
 1. Organizatorem promocji jest Agencja Alfa z siedzibą w Elblągu, ul. Nitschmana 24-28 Ł, 82-300 Elbląg (dalej “Agencja Alfa”). 
 2. Promocja “15 miesięcy za darmo!” (dalej “Promocja”) skierowana jest do osób prowadzących działalność w kategoriach: noclegi, gastronomia, czartery jachtów, wypożyczalnie sprzętów, atrakcje (zwani dalej “Klienci”).
 3. W ramach Promocji Klienci, którzy spełniają warunki opisane w niniejszym regulaminie, otrzymują rabat na kwotę w wysokości 100% ceny abonamentu za reklamę w serwisie www.pochylnie.pl. Rabat naliczany będzie do 31.12.2016 r. Po upływie czasu promocji rabat zostanie wyłączony. 
 4. Aby skorzystać z Promocji, Klient musi założyć konto w serwisie www.pochylnie.pl (www.pochylnie.pl/login) i dodać wpis swojej działalności w odpowiedniej kategorii do 31.08.2015 r. 
 5. Rabat zostanie naliczony automatycznie przez system obsługujący www.pochylnie.pl
 6. Po upływie czasu Promocji, Klient otrzymuje powiadomienie o jej zakończeniu. 
 7. Po upływie czasu Promocji i otrzymaniu powiadomienia, Klient ma 5 dni roboczych na podjęcie decyzji o kontynuacji emisji reklamy swojej działalności w serwisie www.pochylnie.pl
 8. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. 
 9. W razie problemów z samodzielnym dodaniem reklamy, Klient może skorzystać z pomocy pracowników Agencji Alfa. Wszystkie pytania w tej sprawie należy kierować pod adres: biuro@pochylnie.pl lub telefonicznie: +48 666 111 269. 
 10. Niniejszy regulamin Promocji dostępny jest na www.pochylnie.pl i w siedzibie Agencji Alfa. 
 11. Wypełnienie przez Klienta formularza dodania obiektu w ramach Promocji jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją niniejszego regulaminu oraz Regulaminu korzystania z serwisu pochylnie.pl dostępnego na stronie oraz w siedzibie Agencji Alfa.