Nie jesteś zalogowany
zaloguj się

Lokalizacja

N54° 2' 6"
E21° 46' 19"

Adres

Żeglarska 7
11-500 Giżycko
tel. 664703468
tel. 664703468

Apartament przy pasażu

Oferujemy Państwu komfortowy apartament nad jeziorem Niegocin w Giżycku

Budynek, w którym znajduje się apartament położony jest w centrum miasta ok. 200 m. od plaży miejskiej. Niedaleko znajduje się przystań jachtowa oraz kanał Giżycki z mostem obrotowym.

Apartament przeznaczony jest dla maksymalnie 5 osób. Znajduje się w nim salon z TV z możliwością spania dla 2 osób, aneks kuchenny w pełni wyposażony (kuchenka, lodówka, ekspres do kawy, czajnik bezprzewodowy, komplet naczyń itp.), sypialnia 3 osobowa oraz łazienka z prysznicem. Do dyspozycji gości jest pralka oraz żelazko.

Na dziedzińcu budynku znajduje się zamknięty ogród z placem zabaw dla dzieci. Na parterze budynku znajduje się restauracja, kawiarnia, salon piękności oraz sklepy.

W okolicy znajduje się amfiteatr na plaży miejskiej, w którym latem odbywają się liczne koncerty. Około 200 metrów od budynku znajduje się plaża miejska, ze strzeżonym kąpieliskiem, gdzie w ciągu sezonu letniego znajduje się wesołe miasteczko, odbywają się pokazy i regaty żeglarskie. Obok plaży jest również port Żeglugi Morskiej (rejsy statkami). Około 500 metrów od budynku jest amfiteatr w Twierdzy Boyen, gdzie również odbywają się liczne koncerty. Dużą atrakcją w okolicy jest również most obrotowy, który jest zabytkiem hydrotechniki klasy światowej.

Cena za dobę za cały apartament wynosi 200 zł poza sezonem, a w sezonie (lipiec sierpień) 250 zł. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w ysokości 30% wartości wynajmu. Cena obejmuje pościel i ręczniki.