Nie jesteś zalogowany
zaloguj się

Lokalizacja

N54° 4' 49"
E22° 12' 2"

Adres

Borki 34
19-411 Borki
tel. 601 499 191

Kwatera Agroturystyczna "POD KLONAMI"

Położony na terenie Parku Krajobrazowego, na skarpie wzgórza nad jeziorem, budynek piętrowy wolnostojący (parter murowany, piętro drewniane) z 3 dużymi tarasami (wspaniała panorama jeziora i Puszczy Boreckiej), z kompleksowo wyposażoną kuchnią (do użytku gości: 2 kuchnie gazowe, lodówka, garnki, naczynia, sztućce, talerze etc.)

Czynne od 25 kwietnia do 30 października

14 do 20 miejsc noclegowych w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami (WC, kabina prysznicowa, umywalka, gorąca woda całą dobę) w tym pokoje "rodzinne" 2 x 2-3 (4-6 osobowe w zależności od składu rodziny lub grupy przyjaciół)  Ceny od 30 zł do 40zł (zniżki po i przed sezonowe, grupowe i inne) Atrakcyjnie położony wolnostojący apartament z zapleczem sanitarnym i kuchennym dla 4-6 osób.

Ceny do negocjacji.

Sala świetlicowo-stołówkowa (stół biesiadny dla 15 osób, stół do ping-ponga, TV sat C+, wieża audio, gry) Piaskownica, huśtawka, własne kąpielisko z pomostem, 4 łodzie + 1 silnik elektryczny, 2 kajaki, 4 rowery, wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego, grille, wędzarnia, suszarka do grzybów, miejsce na ogniska z ławami na brzegu jeziora, dostępny dla gości ogródek warzywny. Stołówka serwuje całodzienne posiłki domowe w cenie 3 posiłki od 35 zł. (obiady od 20 zł, możliwe inne opcje) Możliwość zaopatrzenia się w 2 pobliskich sklepach i u rolników (mleko, jaja, świetne miody) oraz rybaka - dzierżawcy jezior. Organizacja imprez okolicznościowych i integracyjnych dla 15-25 osób. Profesjonalne nagłośnienie, atrakcyjne nagrania muzyczne.